Ankastre Ocaklarda Hassas ve Duyarlı Kontrol Sistemleri

Ankastre Ocaklarda Hassas ve Duyarlı Kontrol Sistemleri
TEKA, bünyesindeki diğer şirketlerle beraber çok uluslu bir Alman şirketidir. Mutfak ankastre ürünlerinin kalite ve güvenli konusunda her zaman lider bir firma olma özelliği taşımaya devam ediyoruz. Piyasadaki eş değer ürünlere oranla en uygun ankastre ocak fiyatları sunmaktayız.

Mutfak Ocaklarında Teknolojik Değişim

Tasarımları ve kullanım kolaylıklarıyla mutfak dekorasyonu konusunda önemli bir yere sahiptirler. Çok şık dururlar. Dekorasyona önemli katkıları bulunan ankastre ürünler eski tip fırınların, buzdolapların ve ocakların artık ortadan kaybolmasına yol açmıştır. Eskiden normal tarzda büyük fırınlar, buzdolapları, ocaklar kullanılırken günümüzde ankastre ürünler kullanılmaktadır.

Ankastre Ocaklar Nerelerde Kullanılır?

Her gün pek çok evde ve ofiste yerini almaktadır. Özellikle yeni evliler, yeni ev döşeyenler tercih etmektedirler. Zamanla eskiyen cam ocak modellerini değiştirmek isteyenlerin de vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Günümüzde yeni binalarda ankastre ürünler kullanılmakta ve ankastre ürünlerle birlikte teslim edilmektedir.

Teka Ankastre Ocakların Özellikleri

Birbirinden bağımsız pişirme bölgeleri bulunur ve her birinin kontrolü farklı panellerden yapılır. Her pişirme bölgesinin sıcaklık seviyesinin ayarı farklıdır. Kontrol sisteminde kısa yol tuşları ile işlemler kolaylaşmaktadır. Son derece hassas özelliklere sahiptir ve kullanımı kolaydır. Mutfakta geçilecek zamanı kendinize ayırabilirsiniz.

WISH IRF 9480TFT İndüksiyon Modeli

İndüksiyon elektrikli ocak modellerimizden biri olan modelinde yenilikler ön planda bulunuyor. Maksimum kontrol sağlayarak hassas ayarlar yapmaya olanak sağlar. Diğer eşdeğer ocaklar arasında en büyük dokunmatik ekrana sahiptir. Kırmızı LED ışıkları ile güç seviyesinin kontrolünü kolaylaştırır. Mavi LED ışıkları ile pişirme sürelerinin doğru şekilde ayarlanmasını sağlar. Kısayol menü ekranı ve çoklu seçenek ekranlarını kullanmak son derece basittir.

 Ocak Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kesinlikle ankastre ocağın paslanmaz çelikten üretilmiş olması gerekmektedir. Paslanmaz çeliğin mutfak eşyalarında önemli bir yeri vardır. Devamlı su ve rutubet içinde bulunan mutfaklarda bulunan ürünlerin paslanmaması önemlidir. Paslanmaz çelikten imal edilmiş ankastre ocak gayet dayanıklı olmaktadır. Temizliği de bir o kadar basittir. Dayanıklılık ömrü de çok fazladır.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.