Bungalov Evleri

Bungalov Evleri

Genellikle butik otel formundaki küçük ölçekli otellerin tercih ettiği bungalov evler, görüntüsünden dolayı bir çok işletmecinin tercihi olmaktadır. Dikkat çekici çatıları ve küçük yapılarıyla ziyaretçilerine masalsı bir konaklama imkanı sunan bungalov evler, iç dizayn olarak standart bir otel odası formundadır. Ahşap malzeme kullanılarak tasarlanan bu özel yapıların taşınabilir olmaları da, işletmeciler için tercih sebebidir.
 

Bungalov Evlerde Konaklamak

 Tek odalı ve birbirinden bağımsız olarak konumlandırılan bungalov evler, seyahat planı yapan kişilerin oldukça ilgi gösterdiği seçeneklerden biri olmaktadır. Bungalov evler genel olarak butik otel formundaki konaklama işletmelerinin bünyesinde bulunmaktadır. Tek bir odadan oluşan bungalov evlerin içerisinde, işletmesine göre değişmekle beraber; çift kişilik ya da tek kişilik yatak, televizyon, kablolu telefon, duş ve lavabo, klima – ısıtıcı ve ya vantilatör gibi eşyalar vardır. Küçük bir otel odasından tek farkı, dış görünüşü ve tamamen ahşap olarak tasarlanmış olmasıdır. Bungalov evlerde tatil yapmayı planlayan kişiler için en iyi tercih İdavilla olacaktır.
 

Bungalov Evler Hakkında

 Bungalov evler, ahşap malzemeden üretildiklerinden dolayı içinde bulunan kişiye tamamen doğa ile iç içe olma hissi vermektedir. Dinlenmek için tercih edilen bu şirin evlerin önünde kendilerine özel küçük çaplı bir bahçe bulunmaktadır. Bugalovların yanında bir masa veya bir bank da bulunabilmektedir. Soluyacağınız havaya bile olumlu bir etkisi olacak olan bu evler ile kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz. Kazdağları’nda bulunan İdavilla bungalov evleri tüm bu güzellikler düşünülerek tasarlanmıştır. En güzel bungalov evinde kalmanın yanısıra Kazdağları manzarasının da tadını çıkarmak için sizi İdavilla’ya bekliyoruz.
 

Bungalov Evleri ve Kazdağları

 Hafta sonu dinlenmek isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği butik otel formatındaki konaklama merkezleri birçok bölgede bulunmaktadır. Ancak bu otelleri seçerken sadece şehir hayatından uzaklaşmak değil, aynı zamanda da farklı manzaralar görmek gerekir. Tatilinizi unutulmaz kılacak olan Kazdağı otelleri ile mükemmel bir doğaya sahip olan Kazdağlarını, Kazdağı Efsanelerini ve çeşitli aktiviteleri yapmanıza olanak vermektedir. Bunların yanında sizi bungalov evleri ile karşılayan İdavilla Ailesi ile keyifli bir seyahat deneyimleyebileceksiniz. Çocuklar için özel alanları bulunan ve patili arkadaşlarımızın da rahatlıkla dolaşabileceği Bungalov evleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.