FileWave, Apple'ın yeni işletim sistemlerine geçen müşterilerini için açıklama

FileWave, Apple'ın yeni işletim sistemlerine geçen müşterilerini için açıklama

Çok platformlu aygıt yönetiminde dünyada sayılı firmalardan FileWave, Apple'ın en yeni işletim sistemleri iOS 11, tvOS 11 ve macOS High Sierra 10.13'un piyasaya sürülmeleriyle birlikte acil kapsamlı desteğe sahip olacağını duyurdu.

Apple aygıtları için aynı günde destek

Yapılan açıklamada; FileWave, Apple'ın geliştirilmiş işletim sistemlerine piyasaya sürülmeleriyle birlikte aynı gün içinde destek vereceğini belirterek, mevcut müşterilerini yeni veya geliştirilmiş Apple aygıtlarını problemsiz bir şekilde kullanabilirken FileWave 12.3 ile yeni Apple özelliklerini ve profillerini de kullanma fırsatına sahip olacağını kaydetti.

Bu yeni profil eklentileri ve değişiklikleri, macOS profil uzantıları, tvOS Airplay Güvenliği, iOS DNS proxy, komut değişiklikleri ve daha fazlasını da içerecek şekilde bir kurumun aygıt yönetim becerilerinin daha fazla geliştirilmesine olanak tanıdığı kaydedilen açıklamada, FileWave, Imaging v5.3 ve FileWave Lightning 1.8.7'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte Windows ve Mac görüntüleme çapraz platform çözümünde de geliştirmelerin olduğunu duyurdu.

Bu görüntüleme çözümleri, Apple'ın yeni APFS dosya yapısını destekleyecek ve macOS High Sierra 10.13 işletim sistemiyle çalışan aygıtlara APFS ile destek sağlayacak şekilde geliştirilirken, sınıf yönetim aracı Engage, Clever ve Google onaylamasıyla kimlik doğrulama sistemini güçlendirildiği kaydedildi. 

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.