Türkiye'nin en büyük çiftlik oyunu

Türkiye'nin en büyük çiftlik oyunu

Teknoloji alanında ve özellikle internet girişimlerinin dünya genelinde sürekli artıyor olması ve tabii ki bu gelişime ülkemizin de kayıtsız kalmaması, her geçen gün Türk girişimcilerin yeni projelerini hayata geçirmelerini sağlıyor. İşte bugün oyun ve hayvancılığı bir araya getiren ve böylelikle oyun oynayanların tecrübe sahibi olmasını sağlayan Çiftlik Bank ile sanal ortamda çiftliğinizi kurabilir ve nasıl yöneteceğinizi öğrenebilirsiniz.

Çünkü kurmuş olduğunuz çiftliğin, gerçek hayatta kuracağınız bir çiftlikten farklı olmamasından dolaylı, rahat bir şekilde neler yapacağınızı öğreniyor ve yönetiminizi buna göre yapıyorsunuz.  Yumurta çiftlikler, süt sağım çiftlikleri, hayvan besicilik çiftliği, arı yani bal üretim çiftlikleri ile birlikte, ayrıca organik olan bu ürünlerin satışının yapıldığı 19 şarküteri de, Çiftlik Bank yatırımları arasında yer alıyor. Yani gerçek hayatta çiftlik sahibi olan ve besilicik yapan bir şirketin, yapmış olduğu oyunu oynuyorsunuz.

İnternette hayvan yetiştirmeye başlayın

Yeni bir çiftlik kurarak tecrübe sahibi olmanızı sağlayan oyun sayesinde, sorumluluk alıyor, gün geçtikçe yeni çiftlik bilgilerine ulaşıyor ve dolayısı ile gerçek bir çiftlikte neler yapacağınızı da öğrenmiş oluyorsunuz. İster kümes hayvancılığı, ister büyük baş hayvancılık, ister küçük baş hayvancılık veya isterseniz arıcılıkta yapabiliyorsunuz. Hayvancılık üzerine kurulmuş olan ve gün geçtikçe büyüyen şirket, oyununu da kurarak, insanların besicilik yapmasına teşvikte bulunuyor.

Çiftlik nasıl yönetilir?

Türkiye'de bu denli ciddi bir projenin  ilk defa hayata geçmiş olması, tabii ki bir çok kişinin akıllarında soru işareti bırakıyor. Ancak bunun için gerek sosyal medyada ki oyuncuları görebilir ve oyunun tam anlamı ile neler vaat ettiğini görebilirsiniz. İyi bir çiftlik sahibi olmadan önce, sanal ortamda yönetimini yapabilirsiniz.

Oyun severlerin yeni gözdesi Çiftlik Bank

Hayvancılık üzerine kurulmuş olan çiftliğinizi geliştirmek, büyütmek ve tabii ki gerçekten neler elde edebileceğinizi öğrenmek sizin elinizde olacaktır.

Detaylı bilgi için www.ciftlikbank.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.