Sefer Bizden, Zafer Allah'tan...

Gelinen son noktada; Türk Devleti'nin geleceği, Türk Milleti'nin bekası ve Türk Vatanının bütünlüğü açısından, artık bu harekât kaçınılmaz olmuştur!

Emperyalist ABD dün gece de PYD şerefsizlerine 80 TIR dolusu silah ve mühimmat göndermiştir!
 
Sadece son bir hafta içinde PYD'ye sevk edilen silah ve mühimmat miktarı tam 600 TIRa ulaşmıştır!
 
Emperyalist Amerika'nın bölgede bir PYD/PKK Kukla Terör Devleti kurma isteği ve emeli çok güçlüdür!
 
Bu emel, zaman içerisinde büyük oranda ete ve kemiğe de bürünmüş vaziyettedir!
 
Bölgede çok kapsamlı üsler kuran ve çok büyük bir mali külfete katlanarak PYD'ye her konuda destek olan ABD'nin, bölgeyi kendiliğinden terk edeceği görüş ve söylentileri saha gerçekleriyle asla örtüşmemektedir.


 
Bu fiili durumun Türk milleti açısından kabullenilmesi asla mümkün değildir.
 
Bu nedenle, BOP Eşbaşkanlığının yönetimindeki AKP'nin yanlış Suriye politikalarının pisliğini temizleme işi, ne yazık ki yine Kahraman Türk Ordusu'na düşmüştür.
 
Gelinen son noktada; Türk Devleti'nin geleceği,  Türk Milleti'nin bekası ve Türk Vatanının bütünlüğü açısından, artık bu harekât kaçınılmaz olmuştur!
 
Lakin, ABD'nin yıllardır Romanya, Yunanistan ve özellikle de Bulgaristan'a ciddi bir yığınak yaptığı unutulmamalı; ordumuz Suriye'nin kuzeyine angaje olmuşken, ters taraftan ani bir cephe açılması tehlikesine karşı batı sınırlarımız ihmal edilmemelidir.
 
Mevzu bahis olan vatansa gerisi teferruattır. Gerekirse seferberlik kanunu devreye sokulmalı, terhis veya emekli edilen usta askerler geri çağırılmalı ve ülke sınırları bir oldubittiye karşı kuvvetlendirilmelidir.
 
Sefer bizden zafer Allah'tandır. Son nefes cana ve son damla kana kadar ordumuzun yanında ve emrindeyiz.


 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.