“İYİ”ler, Vatan İçin Can Verenlere Bir Nebzede Olsa Kan Verdiler!

İYİ Parti'nin öncülüğünde yürüyen “İyiler Hareketi” gün demesin ki, hayırlı bir işe imza atmasın. Bu kez de öyle oldu ve İstanbul'un Güngören İlçesinde Kızılay'ımızın yürüttüğü kampanya çerçevesinde k

İYİ Parti'nin öncülüğünde yürüyen “İyiler Hareketi” gün demesin ki, hayırlı bir işe imza atmasın. Bu kez de öyle oldu ve İstanbul'un Güngören İlçesinde Kızılay'ımızın yürüttüğü kampanya çerçevesinde kan bağışında bulunuldu.
 
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in de, katıldığı bu anlamlı faaliyet vatandaşların büyük ilgisini gördü. 
 
Burada özellikle belirtmek isterim ki, Meral Akşener dün Samsun'da bugün ise İstanbul'daydı. Onca engellemelere, tehdit ve baskılara rağmen Akşener, büyük bir heyecanla Türkiye'yi dolaşıyor ve halkla bir araya geliyor.
 
İsterdim ki, Güngören İlçe Başkanı, bu hayırlı faaliyeti ne zorluklar içinde yaptıklarını, size de anlatsın!
 
Yeni doğmuş bir siyasi hareketin bu kadar surede Türkiye çapında 73 ilimizde teşkilatlanmasını tamamlamış olması, halkın ne kadar büyük bir teveccüh içinde olduğunun da bir göstergesi... Tabii birilerini de, acayip korkutuyor!
 
İmkanların kısıtlı olduğu ve insanların gönülden yürüttüğü bu hareket, gelecekte ülkeyi yönetmenin yegane adresi olacak gibi duruyor.
 
Kadınların ve gençlerin ilgisi ise her geçen gün artıyor. 
 
“İyiler Hareketi” böyle olduğu için Türkiye'de bir “Saray Koalisyonu” kuruldu. Onun için baraj altında kalanlar “milli ve yerli” diyerek ittifaklara gitmeye başladı.
 
Ama merak etmeyin gerçek ittifakı, Türk Halkı sandıkta kuracak...
 
Durma Meral Akşener, seninle yarınlar için ümit duyan milyonlar var
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.