Yanlış Yaptın Uğur Dündar, Yanlış Yaptın! AKP’nin Tuzağına İlk Sen Düştün!

Olmadı Uğur Dündar olmadı. Yanlış yaptın Uğur Dündar yanlış yaptın. AKP’nin kurduğu; “İmamoğlu’nu TV programından kaçırtma” kumpasına alet oldun!

AKP’nin İBB adayı 1000ali ile Ekrem İmamoğlu’nun TV programı için; Binali; “moderatör tercihim Uğur Dündar” denildiğinde bir hinlik olduğu apaçık ortadaydı.
 
 Hatta, “benim yalnız kara vereceğim bir olay değil” denildikten sonra; AKP birden atağa geçmesi, “Bayram ertesi Binali-İmamoğlu TV tartışma programı yapılacak” denmesi bir tuzak olma ihtimali yüksekti.
 
 Sonra ne oldu?
 
Sonra arkasından sosyal medya aracılığıyla; “Ekrem İmamoğlu’na TV programı esnasında çok büyük tuzak kurulacak” yaygarası yayıldı.
 
Bu yaygaradaki amaç;  İmamoğlu’nu TV programından kaçırtmak içindi.  İmamoğlu’nun TV programına çıkmasını engellemekti. Arkasından da; “Biz TV programına çıkmak istedik de İmamoğlu’nun korkusu vardı, korktu kaçtı” propagandasını yapmaktı.


 
Tv. tartışmasından çekinen İmamoğlu mu; Binali mi?.. Yayın esnasında ne tuzağı kuracaklar?.. Bu o kadar kolay mı?.. Olay 82 milyonun gözü önünde gerçekleşecekti. İmamoğlı’nun, Binali kadar açıkları mı var?.. Kısa sürede; ( 2002’den sonra)  Türkiye’nin sayılı zengin olması mı var?.. Gemicikleri mi var? “Abidik, gubidük işleri mi var?” PKK ile şer ittifak yapması mı var?..  Fetö ile kumpas ortaklığı mı var?.. Nasıl bir tuzak kuracaklar?.. 82 milyon insanın önünde canlı yayında kumpas kurmak o kadar kolay mı?
 
Olmadı Uğur Dündar olmadı. Yanlış yaptın Uğur Dündar yanlış yaptın. AKP’nin kurduğu; “İmamoğlu’nu TV programından kaçırtmakumpasına alet oldun!  “50 yıllık” geçmişle övünmek bir yana; “50 yıllık” geçmiş ile tarihe yön vermek bir yana!.. Bilmem anlatabildim mi; Uğur Dündar?.. Anladınn!.. Sen anladınn! He!..
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.