Antalya’nın Kaş ve Kalkan Bölgelerinde Kiralık Villalar

Antalya’nın Kaş ve Kalkan Bölgelerinde Kiralık Villalar
 Erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak ve tatili son dakikaya bırakmamak için şimdiden planlamanın yapılması gerekir. Aksi halde istediğiniz tarihlerde yer bulamayabilirsiniz. Günümüzde özellikle Kaş bölgesinde oldukça popüler olan villa kiralama hizmetleri sayesinde otellerdeki insan kalabalığından uzak bir tatilin tadına varabilirsiniz. Firma bölgede uzun yıllardır villa kiralama hizmeti veren tanınmış ve güvenilir bir firmadır. Firmadan villa kiralamak ve villa çeşitleri hakkında bilgi almak için firmanın müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

Muhafazakâr Villa Kiralamanın Avantajları

Genellikle muhafazakar aileler tarafından tercih edilen muhafazakar villa kiralama ile tatiliniz daha keyifli hale gelecektir. Çünkü bütün aile üyelerinin bir arada olduğu villa kiralama özellikle çevre koruması ile dikkatleri üzerine çekiyor. Firma muhafazakar villa kaş bölgesinde eşsiz doğa manzarası ve denize sıfır konumdaki villaları kiralar. Muhafazakâr aileler için tasarlanan villaların çevresi paravanlar ile çevrelenip dış etkenlere karşı korunur. Bunun yanında diğer villalar ile arasında ki mesafe fazla olup aile mahremiyeti son derece önemlidir. Villada bulunan havuzlar sadece konaklayan müşterilere ait olup başka kişiler tarafından kullanılmaz.

Depozito Ücreti Nedir ve Neden Alınır?

Firma tarafından müşterilerden tahsis edilen depozito ücreti villanın içerisinde bulunan eşyaların korunması amacı ile alınan sembolik bir ücrettir. Müşteriler villaya giriş sağladıktan sonra her müşteriden 500 tl bir ücret talep edilir. Tatil Villası Bu sayede villanın kullanımı sırasında her hangi bir eşyada hasar oluşması halinden depozitodan bu ürünün ücreti alınır. Konaklama sürecinde her hangi bir sorun olmaması halinde depozito müşterinin villadan ayrılacağı gün iade edilir. Firma bölgede farklı konsept ve tasarım villaların kiralanması işlemlerinde sizlere yardımcı olur.

Villa kiralama Ücretleri

Villa kiralama ücretleri kiralanacak villanın tarzına ve konseptine göre farklılıklar gösterebilir. Daha gösterişli ve lüks villa kiralama ücretleri yükselirken, daha ekonomik paketlerde ki villa kiralama hizmetleri için firmanın yetkili personellerinden bilgi alabilirsiniz. Firmanın kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz
Kaş Kalkan kiralık villa seçenekleri için hemen ziyaret edin. Tatilvillasi.com.tr
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.