İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri

İstanbul Vinç Kiralama Hizmetleri
Bu taşıma hizmetlerinde vincin kullanılma nedeni bu tip vinçlerin ağırlıkları kolaylıkla kaldırabilmeleri ve çok yüksek noktalara kadar ulaşabilmeleridir. İnşaat malzemelerinin taşınabilmesi, evlerin ya da ofislerin taşınabilmesi makineler sayesinde oldukça kolaylaşır. Ancak bu tip aletler çok yüksek fiyatlara satıldığı için her firmanın alması imkansızdır. Bu sebepten ötürü de eğer sepetli vinç ihtiyacınız varsa bu makineleri kiralama yoluna gidebilirsiniz. Birçok kiralama şirketinin arasında bu alanda en iyi makinelere sahip olan firma www.sepetlivinckiralama.net adresinde hizmet veriyor.

Vinçlerin Özellikleri

Kiralık vinç konusunda firmanın müşterilerine sunduğu çeşitli ebatlarda vinçler bulunuyor. Bu makinelerin farklılıkları ise taşıdıkları ağırlıklara ve taşınan malzemenin çıkarılacağı yüksekliğe göre değişiyor. Bu ağırlık tiplerine göre makinelerin boyutları da farklılık gösteriyor. Firmanın 25 metrelikten 84 metreye kadar farklı uzunlukta makineleri bulunuyor. Bu makinelerin taşıdıkları ağırlıklar ise 25 metrelik olanda 3.5 ton olurken 30 metrelikte 7.5 tona çıkıyor. 53 metrelikte 26 tonluk malzemeyi, 72 metrelikte ise 32 ton ağırlığındaki malzemeyi taşıyabilirsiniz.

Nerelerde Kullanılır?

Firmanın sağladığı vinç kiralama hizmetleri sayesinde birçok alanda işlerinizi daha hızlı ve daha kolay halledebileceksiniz. Kiralayacağınız bu makineleri binaların dış cephelerini yaparken, çok katlı binaların cam temizliklerinde, elektrik montajlarında ya da binalarda ulaşamadığınız noktalara sıva yaparken kullanabilirsiniz. Ayrıca bu makineleri bina tadilatlarında veya boya işlemlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vinç Çeşitleri

Firmanın envanterinde her yere götürülebilen mobil vinçler bulunuyor. Ayrıca hiyap adı verilen türü de kamyonların üstünde kurulabilen hidrolik türüdür. Sepetli ve makaslı çeşitleri de firmanın sağladığı hizmetler arasında bulunuyor. Makaslı olan çeşitlerini özellikle binalardaki duvar tadilatlarında kullanabilirsiniz. Bu tip makinelerin kendiliğinden yürüyen tipleri de firmanın bünyesinde bulunuyor. Bu makineler de özellikle kapalı olan alanlarda kullanılabiliyor. Firma tüm makinelerinde güvenliği en üst seviyede tutuyor. Makinelerin hepsine de düzenli periyotlarla tamir ve bakım yapılıyor. Ayrıca kiraladığınız vinçlerin hepsine de size teslim edilmeden önce gerekli kontroller ve bakımlar uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.