Ucuz Gümüş Alyans Modelleri ve Fiyatları

Ucuz Gümüş Alyans Modelleri ve Fiyatları
Çiftler artık altının fiyatının yükselmesinden de kaynaklı olarak tercihini gümüş alyans modellerinden yana kullanıyor. Son derece şık bir görünüm sunabilen bu mütevazi yüzükler estetik açıdan da beklentileri tam olarak karşılıyor.

Artık gümüş alyans modelleri arasından seçim yapmak da bir hayli zorlaştı. Çünkü her zevke ya da her stile uygun bir görünüm sunan modellere ulaşmak zor olmuyor. Dolayısıyla çiftler de birbirinden şık bir görünüm sunan bu modeller arasından tercih yapmakta epey zorlanıyor. Peki, hangi yüzükler daha ucuz ve hangi tasarımları kimler tercih ediyor?

Hangi Gümüş Alyanslar Daha Ucuz?

Öncelikle ucuz gümüş yüzük modellerini arayanlara önerimizin sade tasarımlar olduğunu belirtelim. Yüzüklerde işçilik ne kadar fazla olursa, fiyatlar da o kadar yükseliyor. Aynı zamanda süslemeler bulunan modellerin de fiyatları daha yüksektir. Çizgili tasarımların işçiliği daha az olduğundan bütçe sorunu yaşayan çiftler için ideal bir seçim olabildiğini belirtmeliyiz.
El işi alyansların fiyatları da tahmin edebileceğiniz gibi bir miktar daha yüksek olabiliyor. Bu yüzden ucuz yüzük arayanlar model seçimi yaparken el işi olan tasarımları eleyebilir. Bombeli olan modeller işi gereği ellerini sıklıkla kullananlar tarafından tercih edilmediğini de belirtelim. Bu tasarımlar parmakları kalın olanlar için de uygun olmayabiliyor.
İnce tasarımlar söz ve nişan için daha sık tercih ediliyor. Elbette yüzükler inceldikçe fiyatları da düşüyor. Gramajı daha az olduğundan daha uygun fiyatlarla çiftlerin beğenisine sunuluyor. Gümüş modeller artık altın kaplama olarak da hazırlanıyor. Altın kaplama bir alyansı seçenlerin bütçesini bir miktar arttırması gerekebilir.
Tüm bu modeller için size net bir fiyat veremiyoruz. Hangi adresten alışveriş yaptığınız, yüzüklerin gümüş ayar derecesi ve işçiliği gibi pek çok unsura bağlı olarak fiyatları değişebiliyor. Ancak uygun fiyat sunan adresin eylulalyans.com olduğu tüyosunu sizlerle paylaşabiliriz. Bu sitede model seçenekleri de oldukça fazla ve istisnasız her zevke uygun bir tasarıma ulaşmak mümkün olabiliyor. Bu sitede yer alan yüzüklerin işçilik kalitesi de dikkatlerden kaçmıyor.
İçerik Eylulalyans.com sponsorluğunda hazırlanmıştır.
 
Dikkat! Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sitenin görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.